KONST / Oljemålningar / Grafiskt blad 15018530
nr 1501 8530
Grafiskt blad
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad EA 12/15, G Legrand, bläckfisk. Bildmått: 12x9,5, yttermått inklusive ram: 36x27 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 7 november 2022
kl 20:26:14
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr